Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    2560x1440
  • Разстояние м/у точките, mm
    0.2331 x 0.2331 mm
  • Време за реакция, ms
    4ms
  • Честота на опресняване, Hz
    75Hz
  • Яркост, cd/m2
    300cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
    Mega Infinity DCR
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    FreeSync
  • Тунер
  • Web камера, MP
    5.0 megapixel FHD camera with noise cancelation (Windows 10 Hello)
  • Вградени говорители
    5W x2
  • Ethernet (RJ-45) порт
  • HDMI
    HDMI
  • DVI
  • Display port
    DisplayPort
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
    USB Type-C (Power 65W, DP Alt)
  • USB хъб
    4 USB 3.2
  • Наклон
    -5° ~ 20°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
    ± 90°
  • Регулиране на височина
    130 mm
  • Рамка
    3-sided frameless
  • Стандарти
    CB, CE Mark, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC Class B, ICES-003, TUV/ ISO9241-307, TUV-BAUART
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    61.4 x 21.2 x 52.4 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm
  • Други
    FlickerFree, Low Blue Mode; Audio out; Kensington lock
  • Гаранция, м.
    36 месеца
  • Тегло, кг.
    10.65 кг.
  • Честота H/ V
    30 - 114 kHz/48 - 75 Hz