Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    2560x1440
  • Време за реакция, ms
    4ms
  • Честота на опресняване, Hz
    100Hz
  • Яркост, cd/m2
    350cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    Adaptive-Sync
  • Тунер
  • Web камера, MP
  • Вградени говорители
    2W x2
  • Ethernet (RJ-45) порт
  • HDMI
    HDMI
  • DVI
  • Display port
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
    USB Type-C (Power 65W, DP Alt)
  • USB хъб
    2 USB 3.2
  • Наклон
    -5° ~ 25°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
  • Регулиране на височина
    110 mm
  • Рамка
    Ultra Narrow
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    62.0 x 23.0 x 51.0 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm