AOC CU34P3CV е 34-инчов монитор с тънък извит VA панел, който ви осигурява изображения с безупречно качество. Този монитор има извит дизайн с кривина от 1500R, който ви поставя в центъра на всяко действие и ви помага да се потопите във важната информация на екрана си още по-лесно. В допълнение, ултра тънките му рамки ви позволяват да се фокусирате върху работата си безпроблемно, без да губите концентрацията си. Освен това кривината на монитора предпазва очите ви от напрежение и намалява отблясъците, което ви помага да се гмурнете в света пред вас и да се насладите на любимите си игри изцяло. AOC CU34P3CV е снабден с AdaptiveSync технология, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза и плавна графика, без прекъсване. Бързата му честота на опресняване от 100Hz ви гарантира, че всяка картина е предадена точно, а досадното замъгляване и забавяне е сведено до минимум. Този монитор разполага със специалната AOC FlickerFree технология, която минимизира вредното за очите ви трептене и ви позволява да се насладите на любимите си филми и игри в продължение на часове.
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    34" (86.36 cm)
  • Вид на екрана
    Curved 1500R
  • Широкоекранен
    21:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    VA
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    3440x1440
  • Разстояние м/у точките, mm
    0.2317 x 0.2317 mm
  • Време за реакция, ms
    4ms
  • Честота на опресняване, Hz
    100Hz
  • Яркост, cd/m2
    300cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    Adaptive-Sync
  • Тунер
  • Web камера, MP
  • Вградени говорители
    5W x2
  • Ethernet (RJ-45) порт
    RJ-45
  • HDMI
    HDMI
  • DVI
  • Display port
    DisplayPort
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
    USB-C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data)
  • USB хъб
    4 USB 3.2 (Gen1), USB-B 3.2
  • Наклон
    -5° ~ 23°
  • Хоризонтално завъртане
    ± 175°
  • Вертикално завъртане
  • Регулиране на височина
    150 mm
  • Рамка
    3-sided frameless
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    80.8 x 27.5 x 48.2 (61.1) cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm