AOC C27G4ZXE е 27-инчов монитор с извит панел с кривина 1500R, който разполага с множество функции, които ще ви помогнат да разгромите всеки ваш опонент на виртуалното бойно поле. Той ви позволява да се насладите на висококачествени визуализации дори при бързо развиващите се игри, които обичате. Извитият му дизайн ви гарантира, че ще останете потопени в действието на екрана, без да се разсейвате и да губите концентрацията си във важните мигове от битката. Вече може да бъдете сигурни, че ще бъдете в центъра на всяко действие, което се случва на дисплея. AOC C27G4ZXE е снабден с Adaptive Sync технология, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Благодарение на бързото си време на реакция от 0.3 мс, този монитор ви позволява да се насладите на висококачествени визуализации дори при бързо развиващите се игри, които обичате. В допълнение ултра бързата му честотата на опресняване от 280Hz ви гарантира, че всяка картина е предадена точно, а досадното замъгляване и забавяне е сведено до минимум. AOC C27G4ZXE разполага със специална АОС технология, която минимизира вредното за очите ви трептене, а технологията AOC Lowblue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум. Освен това може да променяте наклона на монитора и да се насладите на любимите си игри по по-удобен начин, дори при продължителни гейминг маратони.
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Curved 1500R
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    VA
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    1920x1080
  • Време за реакция, ms
    1ms
  • Честота на опресняване, Hz
    280Hz
  • Яркост, cd/m2
    300cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    Adaptive-Sync
  • Тунер
  • Web камера, MP
  • Вградени говорители
  • Ethernet (RJ-45) порт
  • HDMI
    2 HDMI
  • DVI
  • Display port
    DisplayPort
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
  • USB хъб
  • Наклон
    -3° ~ 21°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
  • Регулиране на височина
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    61.2 x 18.0 x 46.0 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm
  • Други
    FlickerFree, Low Blue Light
  • Гаранция, м.
    36 месеца
  • Тегло, кг.
    8.26 кг.
  • Честота H/ V
    30 - 280kHz/30 - 320 Hz